Dziewczynka trzyma w dłoniach analizator kwantowy

Artykuł partnera.

Coraz więcej osób jest zainteresowanych posiadaniem własnych analizatorów kwantowych. Jest to związane z rosnącą świadomością zdrowotną ludzi oraz chęcią bieżącego kontrolowania stanu swojego organizmu. Umożliwiają to m.in. analizatory kwantowe, dzięki którym możliwe jest bezinwazyjne dokonanie pomiarów parametrów ciała z uwzględnieniem kondycji organów oraz składu pierwiastkowego organizmu. Informacje z analizatorów przekazywane są przy pomocy jasnych raportów oraz wykresów.

W jaki sposób działają analizatory kwantowe?

Analizatory kwantowe, takie jak Aparat Bes Quantum, analizują częstotliwość rezonansową komórek w organizmie. W ten sposób powstaje kompleksowy pomiar, na podstawie którego możliwe jest uzyskanie informacji o indywidualnym stanie zdrowia. Jest to niezwykle ważna wiadomość, ponieważ na jej podstawie możliwe jest dostosowanie diety do potrzeb żywieniowych organizmu.

Dzięki analizatorom kwantowym możliwe jest uzyskanie wielu informacji o stanie organizmu w dość krótkim czasie. Niektóre urządzenia wyposażone są w osobne tryby pracy, dzięki którym wyświetlane są wyniki tych pomiarów, gdzie występują duże lub bardzo duże odchylenia od wartości przyjętych za standardowe. Dla wielu osób jest to bodziec, dzięki któremu są w stanie wprowadzić w swoim życiu pozytywne zmiany, które znajdują bezpośrednie odzwierciedlenie w stanie ich zdrowia.

Jednakże, by pomiary były miarodajne, muszą one posiadać odpowiednie certyfikacje. W przeciwnym razie może dochodzić do zakłóceń w źle skalibrowanych lub skomponowanych sprzętach.

Dystrybucją analizatorów kwantowych zajmują się przedsiębiorstwa, takie jak EDUSOL.

Wykorzystanie urządzeń medycznych Healy

Oprócz wykonywania pomiarów przy pomocy analizatorów kwantowych, warto również zainteresować się urządzeniami medycznymi Healy. Wykorzystują one działanie mikroprądów na organizm ludzki. Komórki oraz grupy komórek mają własną częstotliwość drgań oraz towarzyszącego im rezonansu. Prawidłowe dopasowanie do tych właściwości działania impulsów mikroprądowych przyczynia się do pobudzenia działania komórek.

Dlatego elektrostymulację mikroprądami wykorzystuje się w przypadku zabiegów nastawionych na zminimalizowanie dolegliwości bólowych, obrzęków, migren oraz doraźnie w przypadku stanach napięć emocjonalnych, czy zaburzeniach snu. Elektrostymulacja mikroprądami wykorzystywana jest również w przypadku rehabilitacji oraz leczenia trudnogojących się ran m.in. uszkodzeń ścięgien.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.